TRENING INDYWIDUALNY

Najlepszą formą współpracy jest trening indywidualny. Pracuję wówczas z Tobą „face to face” dbając o Twoją technikę, co daje Ci gwarancję perfekcyjnego wykonywania ćwiczeń. W 100% odpowiadam za Twoje postępy i efekty. Jestem przygotowany na każdy trening mając już rozpisany plan działania na dany dzień. Na naszym treningu to ja dbam o przygotowanie sprzętu, kontrolowanie powtórzeń, serii i przerw.  Trening prowadzę tylko z Tobą koncentrując się w 100 % na Twoim celu. Nie rozpraszam się, nie jem podczas treningu oraz nie zaniedbuję Cię siedząc w  telefonie. Dla mnie najważniejsza jest jakość i poświęcenie Tobie jak największej uwagi w ciągu naszej godziny. Nie zawiodę Twoich oczekiwań.

Tempo treningu dostosowuje zawsze do Twoich możliwości i dyspozycji w danym dniu. Na początku określamy ramy czasowe Twojego celu i krok po kroku realizujemy taktykę.

W pracy kieruję się nauką i swoim olbrzymim doświadczeniem.

Skuteczność to kolejna cecha, którą mi przyświeca. Chcę dać Ci efekty jak najszybciej. To moja MISJA. Pomogę Ci w celach sylwetkowych jak i sportowych. Jestem perfekcjonistą. Trenując ze mną przekonasz się jak powinien wyglądać prawdziwy trening indywidualny w oparciu o najwyższe standardy.

Odpowiem na każde Twoje pytanie podczas treningu. Zmotywuję Cię skutecznie do regularności. Z mojego treningu nie wychodzisz na czworaka.

Naładuję Cię olbrzymią dawką energii, ponieważ wiem, że jest ona bardzo ważną częścią treningu. Mówiąc wprost nie ma tu miejsca na rutynę i marudzenie. Wychodząc ode mnie czujesz się lepiej i wiesz, że było warto.

Treningi prowadzę indywidualnie lub w grupach 2-3 osobowych. Kształtuję sylwetkę kobietom i mężczyznom. Moje specjalizacje to trening:  pośladków, płaskiego brzucha, siły, sprawności, redukcji tkanki tłuszczowej, sportowy, skocznościowy, z dziećmi. Wiek nie gra roli.

Czekam na Ciebie. Ze mną zrobisz to lepiej.

5988FB78-2C68-4F20-B3F4-B48BA5C333A3

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat
treningu indywidualnego dla Ciebie?

Napisz do mnie na info@trenerdawidmazur.pl